2024. április 26., péntek - Ervin

Turizmus

Best of Az Év Hotele: A 2010-es évek legjobb alföldi szállodája is átvette a díját

432

Új szállodával bővült a döntősök tábora A Best of Az Év Hotele Közönségszavazás negyedik évadában. A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai támogatásával, illetve az Interakció Produkció által szervezett televíziós hotelverseny alföldi régiójából két szálloda jutott a döntőbe.

Magyarország egyetlen televíziós hotelversenye az alföldi régióban is győztest hirdetett. A nézők 21 százalékának a gyulai Komló Hotel****tetszett a legjobban, ami azt jelenti, hogy ez a szálláshely lett a 2010-es évek legjobb alföldi szállodája, és ott lesz az évad végi döntőben.

A régió legjobbjának járó díjat a közönségszavazás és a műsor producere, Serfőző Zsolt adta át Szász Bence szállodaigazgatónak.

evh2Szász Bence (j) átveszi a díjat Serfőző Zsolt producertől

A győztes szállodát egy évfordulóját ünneplő házaspár próbálhatta ki

A versenyben induló szállodákat minden alkalommal egy-egy hétköznapi pár vagy család próbálja ki az RTL Klubon futó műsorban. A Komló Hotel****-ben Zsanett és Gábor tölthetett el egy napot. A friss házasok azért érkeztek Gyulára, hogy megünnepeljék első házassági évfordulójukat. Ha nem látta a régiógyőztest bemutató adást, akkor bármikor visszanézheti az RTLMost-on.

Szoros volt a verseny a döntőbe jutásért

Az első három helyezett között szoros volt a verseny novemberben, hiszen csak 1-1 százalék volt a különbség a szavazás lezárása után. A döntőbe jutást érő estüstérmet 20 százalékkal a hajdúszoboszlói Hotel Délibáb**** nyerte el.

A bronzérmet a debreceni Aquaticum Termál & Wellness Hotel**** szerezte meg, melyre a nézők 19 százaléka szavazott.

evh3Aquaticum Termál & Wellness Hotel

A Best of Az Év Hotele eddigi döntősei:

• Varázslatos Bambara Hotel (Északkelet-Magyarország régió)
  • Mesés Shiraz Hotel (Északkelet-Magyarország régió)
  • CePlaza Hotel**** (Balaton régió)
  • Hotel Füred**** Spa & Conference (Balaton régió)
  • Komló Hotel**** (Alföld régió)
  • Hotel Délibáb**** (Alföld régió)

Az Év Hotele Közönségszavazásról:

A 2020–21-ben futó Best of AZ ÉV HOTELE verseny a 2010-es években megrendezett AZ ÉV HOTELE televíziós versenysorozat legjobbját keresi a korábbi évadok során legtöbb szavazatot kapott szállodák közül.

AZ ÉV HOTELE közönségszavazáshoz kapcsolódó televízió műsor az RTL Klubon az utazók szemszögéből, személyes élményeiken keresztül mutatja be a címért versenybe szálló szállodákat. Minden adásban két-két pár vagy család kalandjait láthatjuk, akik elutaznak egy hétvégére egy magyarországi hotelbe valamilyen céllal – a lánykéréstől a házassági évfordulóig – és kipróbálják, illetve értékelik is a bemutatott hoteleket.

(Forrás: turizmus.com)

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége?

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.