2026. június 18., csütörtök - Levente
2500 forintért válthatjuk ki egy évre a virtuális olvasójegyet, amivel hozzáférhetünk a Magyar Tudományos Akadémia könyveihez, folyóirataihoz, cikkeihez.
Három évnyi kihagyás után, a magyarországi kínai közösség újra kultúrális programokkal köszönti a Kínai Új Évet. Mindenkit szeretettel várunk, hogy együtt köszönthessük a Nyúl évét!
Megkezdődött a százéves pécsi Palatinus Grand Hotel teljes körű felújítása. A szálloda üzemeltetőinek döntése szerint a hotel teljes használható berendezését, bútorait karitatív célokra adományozzák.
A tavaszias időjárás miatt Szlovéniában több sípályát is bezártak, Horvátországban pedig törölték az alpesisízők világkupa-sorozatának csütörtökre tervezett műlesikló versenyét Zágrábban.
Az év végéhez érve elmondhatjuk, hogy 2022 is egy változásokkal és kihívásokkal teli 12 hónapot tartogatott.
|
|
Jön a Múzeumok Éjszakája 2026. június 20-án…
A 2026-os alaszkai tengerjáró-szezon minden korábbi rekordot…
Az étrend-kiegészítők piaca látványos célcsoportváltáson megy keresztül…








