2026. január 28., szerda - Károly,

Promóció

A lepény lehet a karácsonyi vásárok megmentője

1654

Külföldről is érdeklődnek a magyar termék iránt. Az elmúlt időszakban számos hír szólt arról, hogy a karácsonyi vásárok ételeinek ára csillagászati magaslatokba szökött. A vendéglátósok egyre nehezebb helyzetének megmentője azonban a lepény lehet, ami nem csak a vásárokon, de a mindennapokban is hihetetlenül keresett.

A téli vásárokon is nagyon népszerűek a lepények! A finom, többféle töltelékkel kapható, változatos ízvilágú termékeket nem csak a vásárlók, de a viszonteladó partnerek is nagyon kedvelik.

„A lepények nyáron strandokon és fesztiválokon egyaránt keresett termékek, de a téli időszakban is sokan választják, nem csak azért, mert finomak, de könnyen, gyorsan elkészülnek és akár állva, vagy menet közben is el lehet fogyasztani. A vendéglátóipar nagyon sok problémával küzd, szembesül ma is, a súlyos munkaerőhiány, a magas és hektikus élelmiszer- és energiaárak pedig csak tovább súlyosbítják a vendéglátósok problémáit. Erre a vendégek és vendéglők számára sem túl derűs helyzetre jelenthetnek megoldást az olyan minőségi kényelmi termékek, mint a lepények, melyek hosszan megőrzik a szavatosságukat és elkészítésük nem igényel szaktudást” - mondta el Gellért Olivér, a Lepényes
értékesítési vezetője.

Gellért Olivér azt is hozzátette, hogy a street food újdonságának számító lepények tökéletes alternatívát jelenthetnek, mert azon túl, hogy nagyon könnyű azokat standolni, profitot is termelnek.

„A lepény egy nagyon finom, rusztikus, többféle ízesítéssel töltött kelt tészta, ami kiválóan illik egy pohár borhoz, vagy sörhöz. Mindig vannak szezonális, különleges termékeink is, ilyen például a téli- karácsonyi időszakban a libamájas, lilahagyma-lekváros változat. Viszonteladóink termékeinket félkész, fagyasztott állapotban kapják meg és elkészítésük mindössze pár percet igényel. A terméket csak újra kell melegíteni és kész is, nem kell hozzá sokmilliós konyhával rendelkezni” - magyarázta Gellért Olivér.
A lepényeknek egyébként több évszázados hagyománya van a magyar gasztronómiában, és egy igazán tápláló és laktató ételről van szó. A vendégek kedvence jelenleg a chilis marharagus, a paradicsomos mozzarellás és az extra lepény, melyek iránt egyébként egyre nagyobb az érdeklődés külföldről is. A Lepényes utánozhatatlan termékeivel országszerte lehet már találkozni a cég viszonteladóinál fesztiválokon, valamint a HORECA szektor vendéglátóinál.

I Forrás: Üzleti Hírszerzés

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

BETA, kényelem és védelem!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Január 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Tartalom galéria

INHORGENTA ékszer-, óra- és drágakő-kiállítás, 2026. február 20-23.

INHORGENTA ékszer-, óra- és drágakő-kiállítás, 2026. február 20-23.

More details
Mackóvasárnap a Budapesti Állat- és Növénykertben, 2026. február 1.

Mackóvasárnap a Budapesti Állat- és Növénykertben, 2026. február 1.

More details
Fürdőszoba és Otthoni Wellness Kiállítás, 2026. január 30. február 1.

Fürdőszoba és Otthoni Wellness Kiállítás, 2026. január 30. február 1.

More details
Farsangkor tarolhat a fánk

Farsangkor tarolhat a fánk

More details
A dzsungel könyve 30 éves jubileuma – Ünnep a Vígszínházban

A dzsungel könyve 30 éves jubileuma – Ünnep a Vígszínházban

More details
EVENT LAB Budapest 1.0 – 2026. február 12.

EVENT LAB Budapest 1.0 – 2026. február 12.

More details
Tex-Mex fesztivál, 2026. január 29. – február 1.

Tex-Mex fesztivál, 2026. január 29. – február 1.

More details
Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál, 2026. január 9 – február 8.

Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál, 2026. január 9 – február 8.

More details
Esküvő Kiállítás & Nyílt Nap – Tél, 2026. február 7.

Esküvő Kiállítás & Nyílt Nap – Tél, 2026. február 7.

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője