2026. június 11., csütörtök - Barnabás

Archívum

InnoElectro, 2026. április 21–23.

3096

Magyarország elektronikai ipara jelentős, világszerte elismert hagyományokkal rendelkezik. Mint az egyik legaktívabb fejlődést mutató ágazat a gazdaság húzóereje. Az InnoElectro mindazon cégeknek kínál üzleti, szakmai fórumot, amelyek elektronikai műszaki megoldásokon alapuló termékek előállításában, gyártásában érdekeltek: tervezőként, kutatóként, fejlesztőként, gyártóként, kereskedőként, oktatóként, vagy bármilyen más intézményként, szervezetként.

A MELT szakmai szervezésében 2026-ban hatodik alkalommal megrendezendő kiállítás és konferencia az elektronikai ipar legnagyobb seregszemléje és kínál lehetőséget kapcsolatépítésre, tudásmegosztásra, valamint az új megoldások keresésére kiállítóknak és látogatóknak egyaránt.

A kiállítás helyszíne:

BOK Csarnok
Cím: 1146 Budapest, Dózsa György út 1.

Nyitvatartás:

2026. április 21–23. (kedd, szerda, csütörtök)
Kedd: 9.00–17.00
Szerda: 9.00–17.00
Csütörtök: 9.00–15.00

Belépés:

A belépőjegy díja a helyszínen 2500 Ft.
Előzetes regisztráció esetén ingyenes (2026. április 20-ig). A konferencia előadásain bárki részt vehet, aki a helyszínen megváltotta belépőjegyét, vagy előzetesen regisztrált. A regisztráció és a belépőjegy a rendezvény teljes idejére érvényes, többszöri belépésre jogosít.

Kiállítás

Az InnoElectro 2026-ban a BOK Csarnokban kap helyet. A csarnokban 3000 m2-en biztosítunk helyet kiállítóinknak, hogy bemutathassák termékeiket, találkozhassanak meglévő és leendő ügyfeleikkel, partnereikkel.

Konferencia

Három napon keresztül, két konferencia helyszínen, párhuzamosan biztosítunk lehetőséget kiállítóinknak, előadóinknak, hogy megosszák gondolataikat, legújabb fejlesztéseikről, termékeikről a résztvevőkkel. A konferencián ugyanakkor megszólalnak az iparágat leginkább meghatározó trendek, fejlesztési irányok legszakavatottabb hazai és nemzetközi ismerői is. A kiállító cégek előadásain felül minél teljesebb képet szeretnénk adni a legújabb technológiákról, fejlesztésekről is, hogy minél több szakember számára legyen vonzó a konferencia.

Kísérőrendezvények

Ahogy a korábbi években, 2026-ban is több verseny és szakmai esemény lesz jelen kísérő rendezvényként az InnoElectron.

https://innoelectro.com

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

Beta Morphos, az X generációs csavarhúzó!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Június 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Tartalom galéria

Balaton SUP Fesztivál, 2026. június 13.

Balaton SUP Fesztivál, 2026. június 13.

More details
A könyvek ünnepe a legkisebbekért is: kezdődnek a 25. Gyermekkönyvnapok

A könyvek ünnepe a legkisebbekért is: kezdődnek a 25. Gyermekkönyvnapok

More details
Irány Eplény! Vár a legizgalmasabb családi libegős kaland

Irány Eplény! Vár a legizgalmasabb családi libegős kaland

More details
Dunaföldvári Várnapok, 2026. június 12-13.

Dunaföldvári Várnapok, 2026. június 12-13.

More details
Újra jön a Mozgás Éjszakája, 2026. június 12.

Újra jön a Mozgás Éjszakája, 2026. június 12.

More details
Öttusa világkupa Budapesten, 2026. június 9-13.

Öttusa világkupa Budapesten, 2026. június 9-13.

More details
Debrecziner Gourmet Fesztivál, 2026. június 12-14.

Debrecziner Gourmet Fesztivál, 2026. június 12-14.

More details
Levendulaszüret Kőröshegyen

Levendulaszüret Kőröshegyen

More details
Vár az Elektrotechnikai Gyűjtemény állandó kiállítása

Vár az Elektrotechnikai Gyűjtemény állandó kiállítása

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője