A lényeg nem a nagyságrendben, professzionalitásban van, hanem az innovatív szemléletben, gondolkodásban. A hajtóerőt ez adja.
Helyszín: Budapest, BKIK Székház, Krisztina körút 99.
További információk: piacesprofit.hu
2026. május 6., szerda - Ivett
Építsünk okos céget! Irányítsuk okosan! Ezt halljuk mindenhol. Tévhit azonban, hogy csak a nagy cégek válhatnak okossá, és csak hatalmas fejlesztésekkel. A technológiai – digitális – alapokon, folyamatvezérelten, IoT-vel, mesterséges intelligenciát használva, adatvezérelten működés kicsiben is megvalósítható.
A lényeg nem a nagyságrendben, professzionalitásban van, hanem az innovatív szemléletben, gondolkodásban. A hajtóerőt ez adja.
Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége?
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
|
|
A tudatos energiamenedzsment ma már nem csupán…
2026. május 15-17 között kerül megrendezésre a…
Az IPAR NAPJAI és MACH-TECH kiállítás-együttes egy…








