2026. január 14., szerda - Bódog

Archívum

Art Mozik Éjszakája, 2018. május 11-12.

712

artmozikejszakajaA Budapest Film Zrt. artmozi-hálózatához tartozó öt fővárosi filmszínház, a Művész, a Puskin, a Toldi, a Kino Cafe és a Tabán artmozik idén is kijelöltek egy éjjelt, amelyet a filmnézésnek szentelnek. Május 11-én késő délutántól másnap hajnalig valamennyi mozi egy karszalaggal látogatható, amely érvényes az összes vetítésre.

Lesznek premier előtti vetítések, valamint régi kedvenceink közül is újra láthatunk néhányat!

A mozik ismét egy-egy tematika köré csoportosították a választékukat.

A Művészben „Rendezők éjjele” címszóval egyebek mellett Roman Polanski, Wim Wenders és Lynne Remsey új filmje az országos premier előtt látható, de Tarantino első sikere is visszatér a moziba.  Ezek mellett bizonyára sokakat vonz majd a Ghost Story és a Kutyák szigete is.

A Puskinban „Fókuszban az igaz történetek”, ilyenformán megnézhetjük például a legutóbbi Oscar-nyertesek közül az Én, Tonyát és A legsötétebb órát, de lesz – szintén premier előtt – a Vissza a gyökerekhez és az Egy burka, egy nadrág című vígjáték is.

A Toldi olyan „Veszélyes szerelmek” történeteit vonultatja fel, mint a Szicíliai kísértettörténet vagy az Így csajozz egy földönkívülivel. Ide is jutottak premier előtti vetítések, például a Merülés a szerelembe, valamint A naplemente ragyogása.

A Kino Cafe „Nők – szerepek” válogatásában található a Lady Bird, az anyám!, az Arcélek, útszélek és Ridley Scott már-már klasszikusnak számító műve, a Thelma és Louise.

A Tabán pedig a hazai alkotásokra koncentrál, hiszen mind „Szeretjük a magyar filmeket”, így aztán lesz Genezis, Lajkó – Cigány az űrben és az Aurora Borealis – Északi fény sem maradhat ki.

A karszalagok április 12-től kizárólag személyesen, a részt vevő mozik pénztáraiban kaphatók, 3500 Ft-os egységáron.

Felhívjuk kedves vendégeink figyelmét, hogy az Art mozik éjszakáján a helyfoglalás minden előadáson érkezési sorrendben történik az adott terem befogadóképességének erejéig!

Időpont:  2018. május 11-12.
Helyszín: Művész, a Puskin, a Toldi, a Kino Cafe és a Tabán artmozi
Információ: artmozi.hu

 (Esemény Menedzser)

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

BETA, kényelem és védelem!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Január 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Tartalom galéria

Budapest Nemzetközi Dokumentumfilm Fesztivál, 2026. január 24. – február 1.

Budapest Nemzetközi Dokumentumfilm Fesztivál, 2026. január 24. – február 1.

More details
Eurocine filmipari szakkiállítás, 2026. május 8-9.

Eurocine filmipari szakkiállítás, 2026. május 8-9.

More details
AIBUSINESS konferencia, 2026. április 22.

AIBUSINESS konferencia, 2026. április 22.

More details
Hartai Kolbásztöltő Fesztivál, 2026. január 17.

Hartai Kolbásztöltő Fesztivál, 2026. január 17.

More details
Budaörsi Sportbál, 2026. január 17.

Budaörsi Sportbál, 2026. január 17.

More details
Jégpályák éjszakája, 2026. január 17.

Jégpályák éjszakája, 2026. január 17.

More details
A vonat, amely csak évente egyszer jár a Bükkben

A vonat, amely csak évente egyszer jár a Bükkben

More details
III. Nagy Debreceni Esküvői Kiállítás a Lovardában, 2026. január 17.

III. Nagy Debreceni Esküvői Kiállítás a Lovardában, 2026. január 17.

More details
Megvan a 31. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál időpontja

Megvan a 31. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál időpontja

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője