2026. március 31., kedd - Árpád

Turizmus

Fizess most az éttermi élményért, és fogyassz később!

759

Új, nonprofit kezdeményezéssel rukkolt elő a Jót(t)eszel csapata, hogy segítséget nyújtson a hazai vendéglátó egységeknek a koronavírus által okozott krízis kezelésében. Missziójuk szerint a tét nem kisebb, mint kedvenc éttermeink és kávézóink túlélése.

Ismeretes, hogy a koronavírus okozta válság következtében a vendéglátás számít az egyik legsúlyosabban érintett szektornak. A házhozszállítás bevezetése mellett a vendéglátóhelyek másik fontos eszköze most a túléléshez a voucherértékesítés. Ezzel a megoldással az éttermek, bisztrók és más vendéglátó egységek gyakorlatilag azonnal bevételhez jutnak, így nemcsak a jelenlegi helyzetüket segíti, de a későbbi újranyitásukat is jelentősen megkönnyíti.

A jóteszel.hu abban segít, hogy a nehézkes, sokszor e-mailezést, telefonálást és személyes kontaktust igénylő utalványvásárlást egységes online felületre tereli. A közösségi finanszírozás ezen formája biztosítja azt, hogy a vendég egyéni igényei alapján döntheti el, milyen értékű vouchert vásárol.

A kezdeményezés életre hívói hisznek abban, hogy az éttermi számlák "előre kifizetése" egy olyan megoldás, mellyel a törzsvendégek támogatni tudják kedvenc helyeiket – sőt a voucher érintkezésmentes ajándék is lehet a következő hetekben, hónapokban.

A jóteszel.hu három alapítója szintén iparági érintettek. Devecseri Gergő, a Son Of Man kommunikációs ügynökség tulajdonosa, Pintér Áron és Schmidt Dávid pedig a Beercase kézműves sörkereskedés alapítói. Tájékoztatásuk szerint az utalványokat értékesítő webshopot egy hét alatt hozták létre saját erőforrásból, kezdeményezésünk 100 százalékig transzparens és nonprofit, céljuk pedig a gyors segítségnyújtás.

A kezdeményezéshez eddig olyan éttermek csatlakoztak, mint a belvárosi Bestia, a Digó Pizza, a Fióka, az Émile vagy a Michelin csillagokkal büszkélkedő Onyx és Costes. Az új weboldal várja további éttermek jelentkezését, amelyek csatlakozni szeretnének a programhoz.

Jelentkezés>> joteszel.hu

(Forrás: turizmus.com)

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 


 

 


 

STAHLWILLE, a minőség kötelez!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Március 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Tartalom galéria

Budai Palacsinta Piknik, 2026 május 15-17.

Budai Palacsinta Piknik, 2026 május 15-17.

More details
Sakura Ünnep az ELTE Füvészkertben – 2026

Sakura Ünnep az ELTE Füvészkertben – 2026

More details
Fő a kávé - kávékiállítás

a kávé - kávékiállítás

More details
RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

More details
InnoElectro konferencia és kiállítás, 2026. április 21–23.

InnoElectro konferencia és kiállítás, 2026. április 21–23.

More details
AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

More details
Green Future Conference, 2026. április 23.

Green Future Conference, 2026. április 23.

More details
Bezár a balatoni élményfürdő – bizonytalan a jövő

Bezár a balatoni élményfürdő – bizonytalan a jövő

More details
Élmény, történelem és repülés egy helyen – vár a 10 éves szolnoki RepTár

Élmény, történelem és repülés egy helyen – vár a 10 éves szolnoki RepTár

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője