A Németh László Művelődési Ház a XIX. Gardália Napok keretében ismét halászlé és halétel főzőversenyt hirdet a Visszhang dombon november 7-én (vasárnap) 9.00 órai kezdettel!
2026. június 28., vasárnap - Levente, Irén
Idén lesz 20 éves Tihany egyik legnagyobb rendezvénye, a Garda Fesztivál. Sajnos tavaly- bármennyire is készültünk, nem valósulhatott meg a rendezvény. Idén ismét készülünk: többféle forgatókönyvvel, kisebb-nagyobb programmal várjuk látogatóinkat, 2021. november 5-7-e között. Ha a járványhelyzet alakulása is kedvez a rendezvénynek, ismét a megszokott formában szeretnénk megtartani a balatoni halak, halászok ünnepét, bár a programok többsége védettségi igazolványhoz lesz kötve.
A Németh László Művelődési Ház a XIX. Gardália Napok keretében ismét halászlé és halétel főzőversenyt hirdet a Visszhang dombon november 7-én (vasárnap) 9.00 órai kezdettel!
Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége?
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
|
|
A városnéző hajók szerepe az elmúlt években…
2026-ra az energetika a gazdaságpolitika egyik legfontosabb…
A nyári rekkenő hőség nemcsak az emberek…








