2025. november 7., péntek - Rezső
A hétvégén Orfű rendezi hazánk legrangosabb nemzetközi modellvitorlás versenyét. Nyolc országból, köztük a Bahamákról és Chiléből is jönnek versenyzők.
Több mint 260 millió forintos fejlesztési forrásból épül kerékpárút Villány és Villánykövesd között a következő hónapokban – tájékoztatott a Baranya megyei önkormányzat.
Újabb állomásához érkezett a Mit eszik az ország? gasztrofelmérés-sorozat. Az ötödik évadban a legjobb egészséges ételt keresik, emellett azt is szeretnék kideríteni, egészségesen táplálkoznak-e a
A Hortobágyon a régi népszokás hagyományait követve a pásztorok és jószágaik egyaránt a télre készülődnek, amikor is az állatokat behajtják a pusztai legelőkről a téli
Már lehet jelentkezni a zánkai Erzsébet-karácsonyra; a többnapos, ottalvós táborok november 21. és december 21. közötti kilenc turnusára idén mintegy 11 ezer résztvevőt várnak.
|
|
Márton-napi Mulatság a Lázár Lovasparkban. Készülj fel…
A 2025. november 7–8-án megrendezésre kerülő Beauty…
Ma, amikor a gazdasági válságok gyökeresen alakítják…








