2026. február 12., csütörtök - Lívia

Promóció

Több mint 50 tünet: Hogyan befolyásolja a poszt-Covid a mindennapi életünket?

1890

Egy friss felmérés szerint a covid fertőzésen átesettek közel 80 százaléka szenved a poszt-covid tünetektől, amelyek a szervezet bármely részét érinthetik.

Az erről készült felmérés során 5650 embert kérdeztek a poszt-covid tünetekről. A kérdőívre megdöbbentően magas arányban, összesen 4400-an válaszoltak úgy, hogy szenvednek valamiféle poszt-covid tünettől. Ez a felmérésben részt vevők közel 80 százalékát jelenti.

„A válaszok alapján mintegy ötvenféle tünetet találtunk, amelyek összefügghetnek a coviddal. Ezek igen változatosak, a szervezetet bármely részét érinthetik. A legtöbben olyan tünetekről számoltak be, mint az izületi fájdalmak, hajhullás, látásproblémák, tüdőproblémák, szív- és érrendszeri gondok, íz- és szagvesztés, feledékenység, hormonháztartás felborulása főként nőknél, pajzsmirigy-problémák vagy éppen látásproblémák. Ezeken kívül még számos olyan tünet felmerült, amit a megkérdezettek a coviddal hoztak összefüggésbe” - számolt be róla Fábián Ferenc, a felmérést készítő Zafír organikus termékcsalád megalkotója.

Ötféle gyógynövény a tünetek kezelésére

Fábián Ferenc azt is elmondta, a felmérés után kezdték el azokat a gyógynövényeket felkutatni, amelyek segítséget nyújthatnak a poszt-covid tünetek enyhítésében. Ehhez az Egészségügyi Világtanács 2021-ben közzétett, Joseph Mercola által készített tanulmányát hívták segítségül.

„Mercola tanulmányában kifejti, hogy a vírusfertőzések és injekciók után számos tüskefehérje maradhat a szervezetben, melyek a sejtek, szövetek és szervek károsodását okozhatják. A WCH azt is publikálta, hogy ezek a fehérjék felelősek a vírusfertőzések patológiájáért, továbbá elkészítettek egy útmutatót a semlegesítésükre. Ezen dokumentum alapján állítottuk össze a Contra Spiculum DR kapszulánkat, hogy a tüskefehérjék negatív hatását csökkenthessük. Az összetevők együttes erővel erősíthetik a szervezetet, csökkenthetik a gyulladást és meggátolhatják a fertőzésért felelős folyamatokat”

- fejtette ki Fábián Ferenc.

A készítményben ötféle gyógynövény található. A fenyőtű véd a fertőzések ellen és erősíti az immunrendszert, a gyermekláncfű kiüríti a méreganyagokat a szervezetből, főként a májból, a feketekömény baktériumok elpusztítására hivatott, a quercetin erős antioxidáns, megelőzheti a felső légúti megbetegedéseket, a resveratrol pedig erős antioxidáns, csökkenti a gyulladásokat és a baktériumok elszaporodását. A Zafír terméke Magyarországon már sikerrel bizonyított, most pedig világhódító útjára indul, a cég ugyanis a termék külföldi forgalmazását készíti elő, az érdeklődés a készítményre pedig már most igen nagy világszerte.

| Forrás: zafirnet.hu

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

STAHLWILLE, a minőség kötelez!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Február 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Tartalom galéria

Újragondolt Valentin-nap a LEGO-tól

Újragondolt Valentin-nap a LEGO-tól

More details
Titkos filmvetítés a Cinema Cityben, 2026. február 13.

Titkos filmvetítés a Cinema Cityben, 2026. február 13.

More details
Tavasztól nyárig ívelő könnyűzenei áradattal koronázza meg évadát a Müpa

Tavasztól nyárig ívelő könnyűzenei áradattal koronázza meg évadát a Müpa

More details
Jelmezes téli túra bringásoknak, 2026. február 21.

Jelmezes téli túra bringásoknak, 2026. február 21.

More details
6. Téli Balaton-átúszás, 2026. február 21.

6. Téli Balaton-átúszás, 2026. február 21.

More details
Farsangi jelmezes hidegfürdőzés a Balatoni Jegesmedvékkel

Farsangi jelmezes hidegfürdőzés a Balatoni Jegesmedvékkel

More details
Esküvő a plázában? Új szintre lép a Valentin-nap a Westendben

Esküvő a plázában? Új szintre lép a Valentin-nap a Westendben

More details
Startup csúcs Budapesten, 2026. február 17.

Startup csúcs Budapesten, 2026. február 17.

More details
Property Warm Up, 2026. február 19.

Property Warm Up, 2026. február 19.

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője