2025. szeptember 1., hétfő - Egon

Archívum

Pénzt csak jó helyen! Váltsuk át befektetéseinket infláció-, háború és válságállóra! - 2022. június 2.

1004

Helyszínen résztvevőknek grátisz Networking kapcsolatépítési program!Távolról résztvevőknek 7 napig jelszóval nézhető!Választhatja mindkettőt együtt (távolról és helyszínről részvételt)!

Hol tartsuk a magas inflációs veszélyek, a jelentős áremelkedések, a háborús fenyegetettség, a világgazdasági válság alakulása közepette a pénzünket? Mibe fektessük, ami értéket őriz, biztonságos és nem olvasztja el a kétszámjegyű infláció sem?

Jól diverzifikált portfólió kell! – mondják egyöntetűen a szakemberek. Miből válogathatunk a párnacihán kívül?

A befektetés konferencián szó lesz a spórolásról, az ingatlanokba, aranyba, műkincsbe befektetésről, a bankok iránti bizalom kérdéséről, a biztonságos részvényekről, állampapírokról, a befektetési alapokról. Kitérünk a céges vásárlásokra és eladásokra is az aktuális keresletből megközelítve. A bátrabbaknak a pénzpiaci rövid pénzbefektetésekről, az árfolyamok miatt is biztonságos valutákról, a hektikus tőzsdei mozgásokról is adunk használható tanácsokat.

S van, amikor egy kis bőröndben kell elférnie mindenünknek, mert menekülni kell. Háborús helyzetben erről is kell beszélnünk a konferencia  interaktív kerekasztal-beszélgetésében. A véleményedre is kíváncsiak vagyunk!

A magán- és cégvagyon értékének megőrzésére egyaránt használható információkat osztanak meg szakértő előadóink. Várjuk a kkv-döntéshozókat, akik nem szeretnék, ha az infláció miatt semmivé válnának megteremtett értékeik.

Előadóinkról bővebbet itt találhat.

Választható részvételi lehetőségek     

  •  Helyszínen személyes részvétel (Grátisz: Networking Programon részvétel)  
  • Távoli részvétel élő videóközvetítésen keresztül. (Grátisz: 7 napig nézhető)  
  • Kombinált részvétel (helyszín és utólagos videómegtekintés (Grátisz: networking és 3 nap videón visszanézés)   

A konferencia részletes programja és regisztráció   

LinkedIn

https://www.linkedin.com/company/4985393/admin/

Facebook elérhetőség

https://www.facebook.com/PPKonferenciakozpont/posts/5200973959961805/

Időpont: 2022. június 2.  9.30–16.30
Helyszín: Budapest, BKIK Székház, Krisztina körút 99. Távolról résztvevőknek interneten keresztül jelszóval.


I Forrás: Üzleti Hírszerzés

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

Happy Hours, BETA álom!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Olvasta?

Időrendben

« Szeptember 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Tartalom galéria

Kapibarával és más egzotikus állatokkal vár a HajdúZoo

Kapibarával és más egzotikus állatokkal vár a HajdúZoo

More details
Tengerre magyar! Görög szigetek, török partok és Nápoly egy héten belül hajóval

Tengerre magyar! Görög szigetek, török partok és Nápoly egy héten belül hajóval

More details
Új korszak kezdődik a magyar mozizásban

Új korszak kezdődik a magyar mozizásban

More details
Állatkertek Éjszakája, 2025. augusztus 29.

Állatkertek Éjszakája, 2025. augusztus 29.

More details
Nagymarosi Csípős Fesztivál, 2025. augusztus 30.

Nagymarosi Csípős Fesztivál, 2025. augusztus 30.

More details
XXI. Sződligeti Veteránautós Találkozó, 2025. augusztus 31.

XXI. Sződligeti Veteránautós Találkozó, 2025. augusztus 31.

More details
Tacsi Tali, 2025.augusztus 30.

Tacsi Tali, 2025.augusztus 30.

More details
Balatonfüredi Borhetek, 2025. augusztus 31-ig

Balatonfüredi Borhetek, 2025. augusztus 31-ig

More details
Szilvanap Noszvajon, 2025. augusztus 30.

Szilvanap Noszvajon, 2025. augusztus 30.

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője