A pohár, a korsó vagy a zsiráf mellett elmerülhet a gőzgépek és a legkülönfélébb herkentyűk és szerkentyűk között, melyek az ipari korszak hangulatát elevenítik fel, nem is akárhogy. Minden egyes darab művészi, rengeteg kreativitás és gondos munka van mögötte.

Közben két szinten, a fenti étteremben és a lenti bisztróban, összesen 24 csapból kóstolhatjuk a legújabb kraft söröket, melyeket természetesen ’ismeretlen és tiltott technológiákkal’ készítenek, a hely szelleméhez illően.

Itt minden egy külön sztorira épül, nemcsak a ’lázadók bázisaként’ üzemelő lokálnak, de a korabeli jelmezekbe öltözött felszolgálóknak, csaposoknak, séfnek és még a takarítóknak is külön történetük van. Sőt még beépített szereplők, például egy ominózus pilóta is felbukkanhat időnként és akarva akaratlanul mi is részesei lehetünk a történetnek.

Veszélyes ez a hely, hiszen itt egyébként is addig töltik a habos nedüt, amíg rá nem tapasztod a kezed a pohár tetejére.

A Krak’n Town Steampunk Saloon, Budapest új gasztro-negyedében, a Rákóczi tér közelében nyílt meg. Vödörből piszoár, bográcsból mosdó, mozgó és irányítható hőlégballonok. Aki szereti Verne Gyula világát, a sört és a vidám társaságot, az most valamennyi szenvedélyét kiélheti az új steampunk kraft sörözőben.



















































