2025. december 23., kedd - Viktória

Archívum

Ártárgyalás az építőiparban, 2016. február 23-24.

940

Túlságosan olcsón dolgozunk – alighanem a legtöbb vállalkozásnak ez az alapélménye az építőiparban, legyen szó akár a tervezési díjakról, a kivitelezési díjakról vagy sok esetben az építőanyagok árairól. Az elmúlt évek szűkülő piacán a kíméletlen versenyhelyzetben méltatlanul – és gyakran talán indokolatlanul – alacsony szintre süllyedtek az árak.

Nagy kérdés, hogy ha a közeljövőben tényleg érzékelhetően elindul a piac bővülése, akkor képesek leszünk-e kimászni a gödörből: képesek leszünk-e a szolgáltatásainkat, termékeinket a maguk értékén eladni? Képesek leszünk-e érdekeinket érvényesíteni a nyomott árakhoz hozzászokott megrendelőkkel szemben?

Ahogy javul a piaci környezet, úgy fog egyre inkább rajtunk múlni – személyes érdekérvényesítő képességeinken, tárgyalási technikánkon, meggyőző erőnkön –, hogy mennyire tudjuk kifizetődővé tenni a munkánkat, nyereségessé tenni a vállalkozásunkat.

Ezért döntött úgy az Artifex Kiadó, hogy képzési kínálatába – az épületszerkezetekkel és az építési jogi ismeretekkel foglalkozó konferenciái mellé – beilleszt egy olyan lehetőséget is, ahol kifejezetten az ártárgyalások profi és eredményes végigviteléhez szükséges ismereteket sajátíthatják el a résztvevők.

A képzésen a résztvevők olyan kérdésekre kapnak választ, mint például
- hogyan lehet befolyásolni egy ártárgyaláson a hatalmi egyensúlyt?
- hogyan lehet kézben tartani a szükséges érveket és információkat?
- hogyan lehet elkerülni a tipikus csapdahelyzeteket?

A tréning kis csoportban történik (a maximális létszám 12 fő), időtartama pedig két nap (február 23-24.) – így az előadások mellett minden résztvevő a gyakorlatban is kipróbálhatja magát ilyen tárgyalásos modellhelyzetekben, s ezek alapján személyre szóló visszajelzéseket, hasznos tanácsokat is kap.

A képzést Budapest belvárosában tartja Ujváry András, nagy tapasztalatú, professzinális tréner, aki sok hasonló tréninget vezetett már, a résztvevők teljes megelégedésére.

További információért és jelenkezéshez kattintson ide!

(Esemény Menedzser)

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

BETA, mert minden más csak szerszám!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Olvasta?

Időrendben

« December 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Tartalom galéria

KRISTÁLY - Újcirkusz-mese a Millenáris Üvegcsarnokában

KRISTÁLY - Újcirkusz-mese a Millenáris Üvegcsarnokában

More details
Karácsonyi vásárok Magyarországon 2025-ben

Karácsonyi vásárok Magyarországon 2025-ben

More details
Jégvarázs a Madách Színházban

Jégvarázs a Madách Színházban

More details
Óbudán újra a forralt bor a karácsonyi szezon sztárja

Óbudán újra a forralt bor a karácsonyi szezon sztárja

More details
Digital Compliance konferencia, 2026. március 3.

Digital Compliance konferencia, 2026. március 3.

More details
Karácsonyi élményajándékozás pörgeti fel az utazási piacot

Karácsonyi élményajándékozás pörgeti fel az utazási piacot

More details
30 éves a Budapest Nemzetközi Cirkuszfesztivál, 2026. január 7-12.

30 éves a Budapest Nemzetközi Cirkuszfesztivál, 2026. január 7-12.

More details
Különleges LED vetítéssel jön az Avatar folytatása Budapestre

Különleges LED vetítéssel jön az Avatar folytatása Budapestre

More details
Magyar Marketing Fesztivál, 2026. január 29.

Magyar Marketing Fesztivál, 2026. január 29.

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője