2025. november 5., szerda - Imre

Turizmus

TRIBE és ibis hotel épül a Groupama Aréna mellett

627

Az Accor és a WING ingatlanfejlesztő megállapodást kötött, melynek értelmében két hotelmárka – a TRIBE és az ibis – nyílik a Liberty irodaprojekt déli szárnyában. A szállodák a tervek szerint 2023 őszén nyitnak meg az Accor üzemeltetésében.

A TRIBE az Accor egyik leggyorsabban növekvő európai márkája, amely újjáalakítja a hagyományos szállodai élményt: a vendégek kortárs terekben élhetnek, dolgozhatnak és szórakozhatnak. A TRIBE célja, hogy az utazókat eredeti, izgalmas és gondosan összeállított termékekkel és szolgáltatásokkal lepje meg, amelyek az ár helyett a stílust helyezik a középpontba. A TRIBE hotelek 4 csillagos, középkategóriás szállodák, amelyeket úgy terveztek, hogy élettel teli, stílusos és kiemelkedően jól használható tereivel izgalmas és igényes legyen. A márka minden elemében újradefiniálja a megfizethető luxust a modern utazók számára – egy hely, ahol stílusosan élhetnek, találkozhatnak, szórakozhatnak és dolgozhatnak - tájékoztatta lapunkat a szállodavállalat.

Az új budapesti TRIBE a márka első szállodája a magyar piacon. 166 vendégszobát kínál, maximális kényelemmel és a legújabb technológiákkal felszerelve.

A koncepció részeként a földszinten vibráló közösségi tér kap helyet, amely középpontjában barátságos lobby és business sarokként is működő lounge várja az utazókat. A szálloda emellett reggeltől estig nyitva tartó, nyáron teraszos à la carte éttermet, sky bart, fitnessztermet, mélygarázst és akadálymentesített vendégszobákat kínál.

A szálloda konferenciaközpontja 220 fő befogadására alkalmas, multifunkcionális rendezvényterme négy különálló részre osztható.

Az épület tervezője a DPi design.

Az ibis márka folyamatosan alakítja az economy kategória szállodai standardjait, egyre szívélyesebb, rugalmasabb és stílusosabb vendéglátással. A márka a szabványosított megközelítésről személyre szabottabb modellre váltott, amely négy új designkoncepción – Square, Agora, Plaza és Soda – alapul. A Liberty projektben a városi Plaza koncepción alapulva 166 ibis szállodai szoba áll majd rendelkezésre. Az egyszerűség még sosem volt ilyen kényelmes – a modern stílusú szobák központi eleme egy könyvespolc. Az exkluzív funkcionális elrendezés és a különböző terek új használati módokat kínálnak a vendégeknek – akár egyedül, párjukkal, családdal vagy barátokkal utaznak, az ibis megtalálta a megoldást, és mostantól akár hat fő befogadására alkalmas szobákat is kínál.

„Budapest kulcsfontosságú piac az Accor számára a régióban és azon túl is – mondta Camil Yazbeck, az Accor alelnöke és észak-európai fejlesztési vezetője. – Ezért döntöttünk úgy, hogy ide hozzuk el legmerészebb és leginnovatívabb koncepcióink közül néhányat – az új TRIBE-ot, a modern nomádokat célzó középkategóriás márkát, valamint az ibis szállodák új generációját, a legdinamikusabb szállásalternatívát az economy szegmensben."

„A WING zászlóshajó fejlesztése, a Liberty többfunkciós épületként unikális pozíciót tölt majd be a magyar ingatlanpiacon. Egyediségét a kiváló megközelíthetősége, valamint az általa kínált széles szolgáltatáspaletta és a környezetbarát megoldások jelentik. Partnerségünk az Accor vezető globális vendéglátóipari csoporttal vegyes használatú projektünk, a Liberty szállodai részének fejlesztésében garantálja számunkra, hogy valóban innovatív termékeket és szolgáltatásokat hozunk a piacra. Szakmai partnerünk elkötelezettsége révén kiemelt figyelmet kapnak a részletek" – mondta Schőmer Norbert, a WING Zrt. irodafejlesztésekért felelős vezérigazgató-helyettese.

Az új szállodák Budapest IX. kerületében, a Könyves Kálmán körút és az Albert Flórián út kereszteződésében, a Liberty projekt déli szárnyában, közvetlenül a Groupama Aréna és a Telekom székház mellett kapnak helyet.

Elhelyezkedésükből adódóan kiválóan megközelíthetőek az M3-as metróval, az 1-es villamossal, vonattal és távolsági busszal is. A szállodák 15 percre vannak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtértől, és az M5-ös bekötőúton keresztül közvetlen kapcsolattal rendelkeznek az autópályákhoz - zárul a közlemény.

| Forrás: turizmus.com

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

KS Tools ROADSHOW Budaörsön!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« November 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tartalom galéria

30. Budapest Fashion Week, 2025. november 7-8.

30. Budapest Fashion Week, 2025. november 7-8.

More details
PesText, 2025. november 6–8.

PesText, 2025. november 6–8.

More details
Budapest Card Show, 2025. november 8.

Budapest Card Show, 2025. november 8.

More details
Szent Márton Újborfesztivál és Libator a Szentendrén, 2025. november 8-9.

Szent Márton Újborfesztivál és Libator a Szentendrén, 2025. november 8-9.

More details
XI. Országos Rajzfilmünnep, 2025. november 14-16.

XI. Országos Rajzfilmünnep, 2025. november 14-16.

More details
Földtudományos Forgatag, 2025. november 8-9.

Földtudományos Forgatag, 2025. november 8-9.

More details
Márton-napi liba napok a Lázár Lovasparkban, 2025. november 8-9.

Márton-napi liba napok a Lázár Lovasparkban, 2025. november 8-9.

More details
A legendás csokoládégyár helyén hotel nyílt Budapesten

A legendás csokoládégyár helyén hotel nyílt Budapesten

More details
TECHXPO, 2025. november 13-16.

TECHXPO, 2025. november 13-16.

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője