2026. január 2., péntek - Ábel
A Néprajzi Múzeum munkatársai már évek óta nagy energiákkal a készülnek az új, városligeti épület 2022-es nyitására, amely új állandó kiállításokkal fogadja majd a látogatókat.
A korlátozásokkal teli időszak remek alkalmat biztosít arra, hogy felfedezzük a minket körülvevő csodálatos tájakat. Mindezt igazán kemény teljesítménytúrák keretében is megtehetjük; mutatjuk, merre érdemes
Az Aktív Magyarországért Felelős Kormánybiztosi Iroda idén már ötödik alkalommal szervez vándortáborokat. Az egyhetes nyári táborok június 16-án kezdődnek, jelentkezni már január 25-től lehet.
Virtuálisan bejárható lett a Kecskeméti Katona József Múzeum Cifrapalota kiállítóhelyének népszerű Sisi-tárlata
Home office-ra és irodai létre is vágynak a dolgozók. Előbbi kisebb, utóbbi a szellősebb ültetési elvárások miatt nagyobb tereket igényel.
|
|
A világ legrangosabb cirkuszfesztiváljai között számontartott XVI…
Jégvarázs – a világsiker Budapestre érkezett! A Jégvarázs…
Rekordszámú érdeklődés mellett idén is a forralt…








