2025. március 16., vasárnap - Henrietta

Archívum

Divatrendezvényekkel és zöld megoldásokkal bővít a Campona

1167

Az idei évben a látogatók száma csaknem 9 százalékkal, a forgalom pedig 10 százalékkal nőtt a Campona bevásárlóközpontban. Dél-Buda – CBRE által üzemeltetett – meghatározó plázája új, zöld megoldásokat vezetett be, és a családi rendezvények mellett a divathoz kapcsolódó eseményekkel várja látogatóit.

Folytatta népszerűségének növelését a Campona 2016-ban is: az elmúlt fél évben számos új bérlő érkezett Dél-Buda legnagyobb bevásárlóközpontjába, köztük a Pepco, a Sebastiano, a UPC, az Indulhatunk.hu, a Biohair, a Dorothy&Aby, a Shey’s, a Gelato és a Playmax. A kínálat mellett a kereslet is lendületesen fejlődik, 2016 első félévében csaknem 9 százalékkal többen látogattak el a Camponába, mint egy évvel korábban, a forgalom pedig ennél is többel, 10 százalék felett növekedett.

A bérlők és látogatók számának bővülése a tulajdonos és az üzemeltetés közös sikere: az elmúlt hónapokban több 10 millió forintos fejlesztés eredményeképpen környezetkímélő, kellemesebb és több fényt adó LED-panelek váltották a korábbi világítási rendszert, és új növény-szigetek kerültek kialakításra, amelyek mellett új, modern ülőbútorok növelik a vásárlók kényelmét.

„A Campona idén továbbra is a családok számára szervezett programokkal teszi élményekkel gazdagabbá a látogatók itt töltött óráit, tavasszal homokszobor kiállítás és élő pillangók várták a fiatalabb és idősebb látogatóinkat. Mindemellett a számos új márka beköltözésével a divat még meghatározóbb lett kínálatunkban, amit számos, a divathoz kapcsolódó rendezvénnyel támogatunk: a Glamour-napi kitelepülés után májusban Családi Divathetek indultak a Camponában, amelynek során stylistok és sminkesek várták a látogatókat, júniusban pedig a Cosmopolitan Summer Shopping napok akcióival készültünk” – mondta Kákosy Zsolt, a Campona üzemeltetésével megbízott CBRE ingatlanvagyon-kezelési vezetője.

(Forrás: CBRE)

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

Nem támad a tél, ha a ruhád BETA Grafén!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Időrendben

« Március 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Tartalom galéria

Hétvégi programajánló

Hétvégi programajánló

More details
Ingyenes családi programok a Budai Várban március 15-én

Ingyenes családi programok a Budai Várban március 15-én

More details
Nagy Kokárda Napok a Monostori erődben

Nagy Kokárda Napok a Monostori erődben

More details
Határozatlan időre bezár a Fővárosi Állatkert és a Budakeszi Vadaspark állatsimogatója

Határozatlan időre bezár a Fővárosi Állatkert és a Budakeszi Vadaspark állatsimogatója

More details
Kiskert piac: divatban a zöld, 2025. március 16.

Kiskert piac: divatban a zöld, 2025. március 16.

More details
Füredi Tavaszi Fesztivál, 2025. március 15-16.

Füredi Tavaszi Fesztivál, 2025. március 15-16.

More details
Március 15. - Központi ünnepi programok Budapesten

Március 15. - Központi ünnepi programok Budapesten

More details
Midnight Music, 2025. március 16.

Midnight Music, 2025. március 16.

More details
LISTEN – Zenei utazás a világ körül

LISTEN – Zenei utazás a világ körül

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője