2025. december 11., csütörtök - Árpád

Vásárok, kiállítások

Új időpontban a theBar, az ingatlanpiac ikonikus eseménye, 2022. június 16-án

791

Az eredeti időponttal ellentétben a változékony időjárás miatt június 16-án tér vissza a theBar a magyar ingatlanpiacra a Romkertben. Az időpontváltozás azonban még inkább arra ösztönzi Az Év Irodája csapatát, hogy közel hároméves szünet után egy különleges networking eseményt szervezzen az ingatlanszektor szereplői számára.

Az elmúlt évtized legismertebb és legsikeresebb ingatlanpiaci szakmai találkozója a theBar a járvány miatt néhány évig szünetelt, azonban most ismét várja a szektor szereplőit, hogy az aktuális eseményekről, folyamatokról, trendekről és a jövő lehetséges irányairól kicserélhessék a tapasztalataikat.

Azonban az eredeti időpontot módosították az időjárási előrejelzések miatt, így az esemény június 16-án lesz a Romkertben, hogy a résztvevők valóban „felhőtlen” körülmények között találkozhassanak és ünnepelhessék az ingatlanpiac sikereit. A szervezők örömmel tapasztalták a nagy érdeklődést, így az új időpontban is izgatottan várják a magyar ingatlanpiac jeles személyiségeit a Duna-part eme különleges helyszínén, ahonnan csodálatos perspektíva nyílik Budapestre és a remények szerint az ingatlanpiacra is.

A theBar szimbolikus esemény lesz, hiszen jelzi, hogy bár a pandémia még jelen van az életünkben, az ingatlanpiacon sikerült az elmúlt évek nehézségeit kezelni. Ugyanígy a jelenlegi gazdasági problémák és egyéb konfliktusok közepette még nagyobb jelentősége van a rendezvénynek, hiszen mutatja, hogy a magyar ingatlanpiaci szereplők erős közösséget alkotnak, akiket összeköt az ágazat és az értékteremtés iránti elkötelezettség.

A különleges networking eseményen a részvétel előzetes regisztrációval ingyenes. A Romkert pedig itt található.

A rendezvény a Forestay Group tagvállalata, a Horsens Partners támogatásával valósul meg.

I  Forrás: realista.ingatlan.com

Eseményfigyelő

Szeretné, hogy az Önök híre, eseménye is megjelenjen az Esemény Menedzser portálon? Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

BETA, mert minden más csak szerszám!

Hírlevél


   E-mail cím:*  
Név: *  

Olvasta?

Időrendben

« December 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Tartalom galéria

Lakópark Expó & Év Lakóparkja verseny díjátadó, 2026 március 20-21.

Lakópark Expó & Év Lakóparkja verseny díjátadó, 2026 március 20-21.

More details
Hogyan kerüld el az online vásárlás bosszúságait?

Hogyan kerüld el az online vásárlás bosszúságait?

More details
recruiTECH x HRTECH – 2026. március 26.

recruiTECH x HRTECH – 2026. március 26.

More details
Adventi hétvége a Millenárison, 2025. december 13.

Adventi hétvége a Millenárison, 2025. december 13.

More details
Hüttehangulat vár a RundO-ban

Hüttehangulat vár a RundO-ban

More details
A Normafára érdemes lesz ezen a télen is ellátogatni

A Normafára érdemes lesz ezen a télen is ellátogatni

More details
Jégvarázs a Madách Színházban

Jégvarázs a Madách Színházban

More details
13 bűbájos mézeskalácsfalu Magyarországon

13 bűbájos mézeskalácsfalu Magyarországon

More details
Adventi Művészeti Napok Gödöllőn

Adventi Művészeti Napok Gödöllőn

More details
Az Esemény Menedzser portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője